Svet kryptomien aký dnes poznáme, sa mení. Vstupuje do neho Regulácia z dielne Európskej únie, so zámerom vniesť do ekosystémov digitálnych mien, legislatívny poriadok. Do popredia sa tak po prvý raz dostáva samotný klient a nie emitenti kryptomien, coinov alebo tokenov.

Hlavné ciele novej krypto-regulácie, ale aj zásady vnútornej politiky spoločnosti Stablecoin s.r.o., stojacej za emisiou digitálnej meny Stablecoin (ďalej len STCO) sú:

  • Vyššia miera transparentnosti voči klientom
  • Udržiavanie čo najlikvidnejších aktív
  • Aktívny prístup ku KYC (Know-Your-Client)
  • Aplikovanie politiky AML (Anti-Money Laundering)
  • Permanentná analýza Cyber-security

Stablecoin predstavuje novú generáciu digitálnej meny, ktorej hodnota nie je postavená len na pasívnom prísľube dosiahnutia určitého zámeru alebo tvorby ekosystému, ale je aj krytá samotnými aktívami (majetkom). Zároveň je v súlade s európskou reguláciou Mica.

Je to digitálna mena, ktorá je naviazaná na „stabilné“ rezervné aktívum EURO v pomere 1:1. To dramaticky znižuje volatilitu v porovnaní s inými krypto menami a zároveň zvyšuje bezpečnosť. Sú to digitálne peniaze, ktoré sa lepšie hodia na každodenné obchodovanie a prevody.

Stablecoin je postavený na protokole TRON. Ten zaručuje vysokú rýchlosť, bezpečnosť a doslova zanedbateľné náklady pri prevode v porovnaní s inými kryptomenami a samozrejme aj klasickými bankovými prevodmi.

Víziou Stablecoin je stať sa digitálnym ekvivalentom európskej meny a dorovnať tak veľkú prevahu digitálnych mien, ktoré sú viazané na dolár. Máme veľkú príležitosť vytvoriť rovnako silnú digitálnu menu ako je napríklad USDT alebo USDC.


TERAZ MÔŽETE BYŤ AKTÍVNOU SÚČASŤOU TOHTO EKOSYSTÉMU A MÔŽETE ZÍSKAŤ ÚŽASNÝ PASÍVNY PRÍJEM! VIAC INFO NÁJDETE TU