Pri poradenstve kladieme vysoký dôraz na dôveru. Veríme, že ak chceme našim klientom poskytnúť tie najlepšie služby, musia nám dôverovať, že im pomôžeme dosiahnuť ich ciele.

Vieme, že ľudia sú zaneprázdnení a nemajú čas starať sa o svoje financie sami – preto sme tu my! Ponúkame rôzne služby navrhnuté tak, aby vám pomohli dosiahnuť vaše finančné ciele, a chceme, aby ste sa pri práci s nami cítili pohodlne.

Či ide o spoločnosť alebo o jednotlivca, sme tu, aby sme vám pomohli s akýmikoľvek transakčnými potrebami.

Chápeme, že existuje mnoho ďalších možností, ale veríme, že keď na to príde, na kvalite záleží najviac. Preto pracujeme s veľkým objemom a dokážeme vyriešiť akýkoľvek problém – pretože to robíme už roky! Naše skúsenosti znamenajú, že budete mať prístup ku kvalitnému poradenstvu od odborníka, ktorý vie, čo robí.

Konzultačné služby poskytujeme prostredníctvom tímu vysoko vyškolených, skúsených a oddaných profesionálov, ktorí sú odhodlaní prekročiť očakávania našich klientov.

V Stablecoin-stco.com riešime vaše najzložitejšie výzvy a zároveň vám poskytujeme mimoriadnu úroveň služieb za každých okolností a bezkonkurenčný záväzok ku kvalite.

Čo je Stablecoin a ako funguje?

Čo je Stablecoin a ako funguje?

Stablecoin predstavuje novú generáciu digitálnej meny, ktorej hodnota nie je postavená len na pasívnom prísľube dosiahnutia určitého zámeru alebo tvorby ekosystému, ale je aj krytá samotnými aktívami (majetkom). Je to digitálna mena, ktorá je naviazaná na „stabilné“ rezervné aktívum EURO v pomere 1:1. To dramaticky znižuje volatilitu v porovnaní s inými krypto menami a zároveň zvyšuje bezpečnosť. Sú to digitálne peniaze, ktoré sa lepšie hodia na každodenné obchodovanie a prevody.


Čo sú stablecoiny? Používanie, typy a príklady najznámejších stablecoinov

Čo sú stablecoiny? Používanie, typy a príklady najznámejších stablecoinov

Kryptomenový sektor je stále pomerne mladý a nový. S históriou iba približne 14 rokov, sú kryptomeny už teraz rozdelené do množstva kategórii ako napríklad Metaverse, NFTs, Gaming tokeny, platformy, DeFi a množstvo iných kategórii. A aj napriek tomu, že množstvo z nich dokáže priniesť krásne zisky, väčšina z nich je spojená aj s výraznými rizikami. Na minimalizovanie riskov, investori a traderi často používajú kategóriu kryptomien s názvom stablecoiny, ktorá rastie každým jedným dňom.